Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronik

    csendes tag

    Helló! Nagyon nem értek hozzá, szóval bocs ha hülyeségeket beszélek...
    Az történt, hogy még régebben elromlott a gépem, mikor bekapcsoltam hol újraindult, hol meg normálisan be lehetett kapcsolni, nem tudom van e köze hozzá, de egy csomószor áramszünet volt, és mivel szar a szünetmentesem így a gép is elszállt...aztán pont egy áramszünet után már nem újraindult hanem egyszerűen nem indult el a win, hanem csak nagy feketeség volt, szóval megpróbáltam újratelepíteni. Nem sikerült, aztán egy nálam hozzáértőbb embereke azt mondta a ram a rossz, kicserélte, meg aztán kiderült, hogy a win-cd is rossz volt, hozott egy zsír újat, feltelepítette és ment. eltelt kábé egy hét, megint elkezdett szarakodni, mert mindig konzisztenciaellenőrzést akart csinálni indításkor, de ha engedtem, hogy csinálja, lefagyott, ha meg megszakítottam, gond nélkül elindult. Na mind1 aztán kiderült, hogy ezúttal vírus volt a hibás, sikerült leírtani, aztán bekapcsoltam, és tökéletesen elindult. Aztán következő nap áramszünet volt, de nemtom lehet e köze hozzá, mert ezúttal nem volt bekapcsolva a gép, viszont miután visszajött az áram és megpróbáltam bekapcsolni a gépet, megint ugyanúgy elkezdett újraindulni, mint a ramcsere előtt, vagyis elkezdte tölteni a wint, aztán bejött valami kék képernyő fehér felirattal, annyit sikerült elolvasnom, hogy fizikai memóriáról ír, de többet nem, mert aztán egyből újraindul. Azt feltételeztem megint a ram a hibás, de az a hozzáértőbb személy azt mondta tuti, hogy nem. Ezért megpróbáltam a wint újrarakni, de egyszerűen nem megy. Egyszer nem akart elindulni a telepítés, aztán a telepítés közepén kiírt egy hibaüzit valami dll. fájlról, aztán meg lefagyott 4 perccel a vége előtt. Pedig most biztos jó a win cd. De nem lehet feltelepíteni, szóval most már fogalmam sincs, mi baja. Hogy a ram rossz, a vinyó rossz, vagy valami más. SATA vinyóról van szó, ha az számít valamit. Hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, és megmondaná, mit cseréljek ki, hogy működjön.

Új hozzászólás Aktív témák