Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz mr_ricsi #1240 üzenetére

    ''NForce3-as Asus lapom van, és driver floppy nélkül nem látszanak a sata vinyók''
    ??? ezt nem értem akkor csak nekem van ilyen szerencsém? mert nekem még sose kelett használni floppyt, és nem 10 gépet telepítettem eddig. Ez am saját tapasztalat, h csak azoknál volt gond amiknek nem integrálva volt a vezérlője. Uh lehet h igazad van.
    natív ATA kapcsoló... ezt elmondhatdnád mire jó, mert ezzel én még nem találkoztam, és ugy tudtam h a natív sata azt jelenti, h már csak sata tápkábelell müxik a vinyó...

    Én nem akarok vitázni a veszteségekről, de mivel ők adták el a legtöbb vinyót és mégis veszteségesek, asszem ez azért mutat valamit. Nem tudom te mennyire értessz az áramkörökhöz, ill. mire alapozod h a maxtor pont olyan jó mint a többi... Az én véleményem saját ill. egyéb szervizes kollégák, haverok(akik ezzel foglalkoznak) véleményei alapján. Pl. Aq*a szervíz, CHS nagyker szervíz (ja és ők is abból adják el a legtöbbet...), stb. Itt mind ezen a véleményen vannak, hogy a rajta lévő elektronika elég gagyi.
    Thx. a szakmai vitáért... :)

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák