Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak 27

    tag

    válasz Batib #98672 üzenetére

    Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de műtötték a vállam, és nem tudtam nagyon gépelni.

    Szóval június elején vettem az UE49KS7000-es tv-t. Nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy mi legyen, de végül annyira jó áron tudtam megvenni, hogy ami előtte szóba se került, végül az került a nappaliba. Június elején volt egy akció, hogy a Samsung tv-ket (2016-os modellek) áfa mentesen adták, ráadásul ha áruhitelre vettem, akkor további 10%-ot engedtek az árból, amivel 320e alá esett, ami elég jó ehhez a kategóriához képest. Volt más versenyző is, de végül emellett döntöttem, szerintem nem volt rossz döntés.
    A képminősége szerintem nagyon jó, bár a régi Samsung tv-mhez nem lehet hasonlítani.
    Az SD adások sem szemcsések, de a HD adások az igaziak.
    Külső lejátszóval még nem volt időm kipróbálni, de a saját lejátszója is elég jó szerintem. Pendriveról simán lejátszik mindent, mkv-t próbáltam full hd felbontásban, az elég jó volt. Sajnos 4K tartalmat csak youtuberól tudtam próbálni, de azért az nem az igazi.
    A programozása, beállítása pofon egyszerű és nagyon gyors. UPC boxot felismerte és vezérli is.
    Ami nagyon tetszik, hogy van egy HDR+ mód, amivel automatikusan beállítja a színeket meg mindent és nagyon jól működik. A belső digitális tunerje jobb, mint a UPC tunerje hdmi kábelen keresztül, az egész EB-t a mindigtv-n keresztül néztem, mert jobb volt.
    A tv szoftvere nagyon gyors, mindegy, hogy csatorna váltás, pendrive lejátszás vagy digi tuner megy, mind nagyon gyors.
    Egy nagyon egyszerű távirányítót adtak hozzá, összesen 10 gomb és egy 4 irányú gomb van rajta. Egyszerű, de nagyon jól használható. Egyedül a szám gombok hiányoznak, de kiváltható, bár nem lenne rossz, ha lenne.
    Összességében a tv egyelőre nagyon tetszik, de mindenképpen ki kell próbálnom egy külső lejátszóval, hogy mi lehet belőle kihozni.
    Ja a kihelyezett csatlakozó doboz nagyon praktikus és a wifije is jó a tv-nek, nem mindig dugom rá a kábeles netet. A tabletemmel simán távirányítható, ami szintén praktikus, de gondolom ezt lassan minden tv tudja.
    Ha kérdésetek van, szívesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák