Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Flashget #72063 üzenetére

    1: Attól függ milyen webshopban vásárol az ember. Mert van 1, 2 és 3 év garancia webshopban is. Az meg hogy neked 5 évre ki van tolva a garanciád egyáltalán nem egyedi, máshol is lehet plusz éveket venni, kiegészítő biztosításokkal együtt.
    2: webshopos a nagyker simán elhajt, hogy a tv-nek nincs baja. Ezt te se gondolod komolyan :N Mit érdekel engem a nagyker, én a kereskedővel, a webshop-al állok viszonyban, nem a nagykerrel. Ugyanolyan jogok illetnek meg mint téged, aki drága boltban vásárol. Tévedésben vagy amikor azt írod hogy a bolt az én érdekemben nem fog a nagykerrel vitatkozni. Nem ott van a lényeg, hanem nekem kell a webshop-al kibirkózni az én érdekeimet, ahogy neked is kellett a samsuggal jó nagyon vitázni. És ugye nem volt könnyű, tanúsítod?
    3: Ezt nem tudtam akkor pontosan, azt gondoltam a csereutalvány az szó szerint azt jelenti hogy ugyanott kapsz egy kb hasonló értékű, tudású samsung tévét. De ha van lehetőség pénzt visszakérni az rendben van.

    3. évben bekövetkezett hibát még bátran bevállalom, mert 3 év garancia van a webshop-os tévére, több, mintha viszonteladónál vettem volna 10-20% felár mellett.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák