Hirdetés

Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    Hazaértem a veletechről összehasonlítottam nagyon sok készüléket az S2-vel kicsit leírnám a lényeges tapasztalatokat:

    HTC One X: Nagyon gyors érezhetően smoothabb a főképernyő lapozás ez már tényleg IOS szint máshol kb uaz a sebesség mint s2, de ott nagyon veri és nagyon tetszett is ez a smoothság. Kijelző na itt már más a helyzet hiába a HD kijelző nem akkora nagy durranás mint vártam nem voltam lenyűgözve ettől függetlenül szép a kijelző, de pl a fekete még mindég nem éri el a super amoledet meg a színek is szebbnek hatnak S2-n ez viszont biztos azért van mert ehhez szokott hozzá a szemem már, szal tuti megszokható az slcd 2 is.

    HTC One S: Szintén nagyon gyors a főképernyő lapozás uaz mint az X és érvényes rá a véleményem is. A Sense mind2 készüléken gyönyörű. :U

    Sony Xperia S: szintén smoothabb a főképernyő lapozás és eszméletlen jó animáció társul mellé az egész rendszer nagyon jól néz ki, viszont az alkalmazások lapozása már nem volt olyan gyors a böngésző is akadozott GB van még csak rá kijelző szintén alul maradt az S2-höz képest hiába a HD ettől független szép, de a feketéje kevés...

    Huawei Ascend D quad: Nagyon gyors HTC szintet hozza...mást nem is nagyon tudok róla mondani nem rossz, de nagyon s2 klón...

    Huawei Ascend P1 S: Na ez valami bődületes fos volt így laggolni készüléket még nem láttam nem akartam elhinni.:D Mást nem is írók róla szörnyű volt.:D

    Motorola Razr XT910: Nem tetszett laggolt a kijelző se volt az igazi.:(

    Megnéztem még a Lumia 900-at is gyors nagyon de ugye wp7, alapjába a készülék nem rossz kicsit nagy...viszont a lumia 800 mintha jobban tetszene. :U

    A kinézetekről nem írok azt mindenki eltudja dönteni kinek mi tetszik viszont ami fontos volt számomra, hogy a HD kijelző miatt teljesen felesleges lenne váltani egyáltalán nem nagy szám, viszont az S3 felkötheti a gatyát remélem jól fogják optimalizálni, mert azt hittem hogy S2-től ezek nem lesznek gyorsabbak egyáltalán aztán még is. :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák