Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janez

    aktív tag

    Megint lereseteltem a routert, megadtam a felhasználói adataimat, újraindítottam és azóta jó a t-home tv, de internet még mindíg nincs, most mobilinternettel kapcsolódtam. Mit kellhet még beállítani, hogy megoldódjon ez a probléma is? Anno amikor hozták a routert, nem én voltam itthon, nem tudom mit konfigurált az illető. Annyit tudok, hogy a laptopjával csinálta, mert nem merte bekapcsolni a gépem, mert linux van rajta... Pedig akármilyen hihetetlen, azon is vannak böngészők, (igaz IE nincsen, csak opera és ff) azokkal is meg lehet nyitni a router "lelkét", hogy belője amit kell. Hazamentem bedugtam a kábelt a gépbe, indítottam a gépet és azonnal használhattam, ezért most fogalmam sincs mihez nyúljak. Valakinek van ötlete?

    Ha felhívom a T-home-os szakikat, úgyis azzal kezdik,hogy: Kattintsak a startmenüre-vezérlőpult... vagy esetleg a hálózatikonra... Szóval innentől akkor megáll(t) a tudomány, ezért kérem a segítségeteket. Még nem mondtam le őket, de lehet, hogy csak hétfő jönnek. Feltéve ha itthon tud maradni valaki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák