Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok!

    Remélem a emgfelelő topicba írok, olyan kérdésem lenne hogy egy routerre DD-WRT-t tettem.
    A router pontosan Trendnet TEW-812DRU Rev 2.0-s.
    Hivatalos oldalon volt egy gyári firmware és egy DD-WRT fiwmware.
    DD-WRT-t feltettem, majd én routert váltottam és simán az administration felületen a gyári rendszert visszaflasheltem és beállítottam hogy az alapbeállításokat is tegye vissza , viszont nem lett minden tökéletes , mert:
    - Gyári rendszer visszaállt, de a DD-WRT-s felahsznlónév és jelszóval enged be
    - Felületen lévő 2.4 és5GHz-s felület 80%-át tölti be, és nem tudom konfigurálni az 5GHz-s részt.
    - Egyes felületen pl.: mikor titkosítás választok modnjuk WPA2-Personal, akkor a további elemeket pl: jelszó nem dobja fel.

    Hogyan lehet puttyon akárhogy msáhogy felflashelni a gyári routert hogy az eredeti felület/bejelentkezési adatok maradjanak meg?

    Már prróbálkoztam gyári fiwmware visszaállításával majd routeren belül factory resettel. Próbálkoztam a router-en lévő gomb 10mp-ig tartó nyomásával, de sajnos előrébb nem jutottam el.
    Sőt a gyári visszahekkelésével nem mindig tölti újra a lapot ha mondjuk egy portot beállítok, mad a router resetel egyet.

    Segítséget előre is köszönöm. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák