Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • őszhajú

    csendes tag

    A 668-ben kértem először segítséget, majd a 669-ben később a 673-ban is próbálkoztam. Nem igazán sikerült egyik kisérletem sem. Az eltelt uszkve két hét alapján, kapkodó idegbetegnek nem gondolnám magam, aki türelmetlenül toporog...
    A 684-ben kérdezettre ugyan jött válasz, de értelmezni már nem sikerült.
    Kínomban, hogy eltüntessem az online rádióhallgatás próbálkozásai nyomán a képernyő bal felső sarkában szaporodó lefelé mutató nyilakat és hogy szóra bírjam a csak chat-re hajlandó Skype-omat, kitekertem kezét-lábát a kütyünek és végül a gyári alaphelyzetnél lukadtam ki. Ez szép is lenne, mert eltűntek a nyilak, ám megjelent egy eltüntethetetlen google toolbar, meg valami okosságokat kínáló segéd, ráadásul eltünt a Skype, és nem tudok feljelentkezni azóta az MSN-re sem és az eddig szépen lejátszott youtube videok sem indulnak... A Market-ben nem találok Skype-ot, a máshonnan letöltött Skype apk meg nem fut. Azaz kicsit fut aztán mire begépelem a felhasználó nevet, eldob és alaphelyzetre áll a gép...
    Ha továbbra sem sikerül segítséget szereznem, most abban a stádiumban vagyok, hogy baltával felaprítom a szerkezetet és postagalambbal, meg ácsceruzával oldom meg a jövőbeli kommunikációs gondjaimat....

Új hozzászólás Aktív témák