Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Tomy Yayo #5 üzenetére

    Aztán most vedd figyelembe, hogy mennyit foglalkoznak, mennyi energiát ölnek egy ilyen szerver feltörésébe, és mennyit egy "egy a sok közül" otthoni gépébe...

    A nagy biztonságot meg... mond pl annak a fotósnak, akinek véletlenül törölték a teljes Flickr accját az összes fotójával valaki másiké helyett... (elvileg visszavonhatatlanul, mert ugye a végleges törléshez joga van elvileg a felhasználónak... aztán mégiscsak találtak egy mentést, amiben benne volt, hogy így legyen double fault a dologból, hiszen kiderült, hogy hiába kérsz végleges törlést, az még megmarad náluk)
    ...de hogy hétköznapibbat is írjak, YouTuberól is törölgetnek rendesen... múltkor én is megszívtam. A műsort készítő TV engedélyével feltettem egy adást, amit egyszercsak szó nélkül töröltek, valószínűleg a főcím alatti zene miatt... Ne gondold, hogy a privát anyagaidból nem fognak majd ugyan így törölgetni egy idő után a felhőben.
    Hm, de megemlíthetem azt is, amikor a freemailről eltűnt az inboxom... hibajelentés után visszaállították... üresen.
    Persze, itthon is elveszhetnek az adatok, elszáll a vinyó, véletlen törlés, stb... csakhogy itthon olyan biztonsági szintet hozok össze, amilyet akarok, míg a felhősnél csak reménykedek benne hogy kellő biztonság van, és abban is, ha gond van, akkor foglalkozni is fognak az üggyel, és visszaállítják (ingyenes vagy olcsó esetén, netán kevés versenytársnál elég hamar a sz@runk rá szint várható, drágán meg ki akarja tároltatni a cuccait...).

Új hozzászólás Aktív témák