Hirdetés

Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    Imádom, mikor valaki ezt írja nekem: "soha ne utalj előre" mondatot már olvastad?
    És mikor belinkelem a megbízhatóságommal kapcsolatos adatokat, akkor meg fanyalog....."nekem is van ilyen piros pontom, semmit sem ér"....ja csak nekem több mint 10x annyi volt...akkor ki a kevésbé megbízható :F

    Alapszabály, hogy minden létező adatot be kell gyűjteni a leendő partnerről. Beszélni kell vele telefonon és figyelni a szavait (nem csak hallani). A jelentéktelen dolgokra is rá kell kérdezni! Ha valami gyanús és sok a "duma", akkor már el kell gondolkodni a bizniszen.

    Személyes átvétel esetében is nagy a kockázat, ha nincs próbára lehetőség és nem fedhetetlen az eladó.
    Ha valami olcsó és az eladó nem nyomozható le alaposan, akkor kockázatos a biznisz! Ez alól nincs kivétel!
    Ez nem azt jelenti, hogy megbízhatatlan vagy csaló az illető, csak még nem érdemelte ki a bizalmat.
    Utánvéttel is simán átvágnak (hagy ne soroljam fel, hogy szokták).

    Még valamit....ha valakivel megbeszélem, hogy övé a cucc, akkor nem csinálok segget a számból pár ezer forint miatt. Javaslom az ilyen emberek, vegyenek a különbözeten megbecsülést.......persze nem tudják mi az, mert nem lehet pénzért venni a boltba ;)

    Szóval csak ésszel és egészséges gyanakvással lehet biztonságosan bizniszelni!

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Aktív témák