Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz snecy20 #49 üzenetére

    Elérték, de azoktól nem vártál semmit, és pl a Rivals ezért lett jó, én meg ezt próbáltam, és pontosan ezért tudom hogy nem kell megvenni most mert abszolút nem jó annyira, pedig várós volt.

    Paranormal Cocktivity

  • D.Va

    senior tag

    Ennyi fikázót amennyi mindenhol van manapság... komolyan itt már mindenkinek a szar is ízetlen...
    Könyörgöm.. Az NFS mindig is ARCADE játék volt, most mit vártok?? Assetto Corsa fizikát? EZ EGY NEED FOR SPEED!!! Mondjatok egy NFS-t ami élethű volt! (A shift 2 is csak próbálkozott... és ha jól tudom ők csinálják részben az assetto-t...)
    Az meg azért 'NAGY' hír hogy unlocked frame mert konzolon csak fix 30! És ennek én nagyon örülök igen!

    Most komolyan.. mindenki az Undergroundot sírta vissza... tessék itt van. Erre most mindenki fikázza.
    Lőjetek fejbe.
    Én nem néztem konzolos videókat szóval én nem tudom mennyire szar, vagy nem, én megveszem, mert az előzetesek alapján hozza az underground feelinget. :R

  • tixem

    addikt

    válasz D.Va #52 üzenetére

    "Én nem néztem konzolos videókat szóval én nem tudom mennyire szar, vagy nem, én megveszem, mert az előzetesek alapján hozza az underground feelinget. "

    Utána se néztél, de azokat szólod meg akik nem egy gameplay alapján azért picivel többet láttak a játékból, mint a direkt úgy összerakott előzetesekből, hogy azt a hatást váltsa ki az embereknél, amit nálad is: irtózatos hype-ot és a "shut up and take my money" effektust.

    Senki nem is mondta, hogy miért nem GTR2 szintű a fizikája. Nem is volt soha elvárás. Ahogy az sem nagy szám, hogy unlockolt az fps. Komolyan 2016-ban neked ez szenzáció?

    "Most komolyan.. mindenki az Undergroundot sírta vissza... tessék itt van. Erre most mindenki fikázza."
    Ez nem Underground még közelről sem, csak egy gyenge utánzat. És fikázzák igen, mert megint bepromózták, hogy mennyire istencsászár lesz és soha többet vacak nfs. Nem jött össze. Attól nem lesz underground, hogy van benne tuning.
    Belőled most egy sértődött fanboy szólott, akinek szúrja a szemét az, hogy vannak akiknél nem jött össze az EA féle mézesmadzag.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • D.Va

    senior tag

    válasz tixem #53 üzenetére

    Ki mondta hogy szenzáció? Mondtam én ilyet? :F Az Ez a videó nem a szenzációról szól hanem hogy mik a különbségek a konzolos verzióhoz képest. Most mit vártok? Ez ugyan az a játék mint a konzolos? Azt hittétek hogy a PC-s 100 jobb több szebb lesz mint a konzolos? Egyből kiforgatjátok a videót... Ti vagytok sértődöttek mert ti 500%-os játékban is találnátok fikáznivalót.

    Nem vagyok sértődött csak abból van elegem hogy (nem csak itt) mindenhol előjönnek a trollok azonnal még akkor is ha valami nem olyan rossz...
    Ha neked nem tetszik a te dolgod attól még lehet hogy másnak bejön. Nekem pl nem tetszik egy csaj másnak meg igen, attól még nem fikázom hogy de szar, ennyi.
    Ha ez a játék 2x olyan jó lenne mint amilyen, akkor se lenne nektek elég. Mert mért nincs ez, mért nincs az mért nincs amaz. Inkább örülnétek annak ami van. Mi van ha ez se lenne...

    Láttam pár gameplayt de nem néztem órákon át konzolos gameplay videókat meg teszteket...
    10 perc gameplay nekem elég volt hogy eldöntsem kell-e vagy sem...

    Fogadok hogy a fikázók is lekalózkodják és végigtolják. Ez a gáz, hogy nagy a szájuk, de közben úgyis végigtolják a varez verziót... :U

    Ha nem tetszik jelentkezzetek az EA-hez és csináljatok jobb játékot. ;)

  • snecy20

    veterán

    válasz D.Va #54 üzenetére

    "Ha nem tetszik jelentkezzetek az EA-hez és csináljatok jobb játékot."

    Jaj, azt hittem ez a fajta érvelést úgy 8 éves kor után levetik az emberek. :DDD

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • tixem

    addikt

    válasz D.Va #54 üzenetére

    "Fogadok hogy a fikázók is lekalózkodják és végigtolják. Ez a gáz, hogy nagy a szájuk, de közben úgyis végigtolják a varez verziót... "

    Pontosan, szemétért nem adok pénzt, illetve előre nem fizetek olyanért, amiről nem tudom, hogy milyen, vagy a többi platformra kiadott gameplay-ek alapján nem ér egy fillért sem. Bocsánat, ha olyanért vagyok hajlandó pénzt adni, ami arra érdemes és előbb kipróbálom, hogy mégis miért is akarok majd kiadni adott esetben pár kincstári ezrest.

    "Ha neked nem tetszik a te dolgod attól még lehet hogy másnak bejön."
    Ezzel én is így vagyok, amit írtam azt arra reagáltam amit az előbb írtál. Téged ugyanannyira nem érdekelt az, hogy másnak esetleg nem tetszik a játék.
    Várj segítek: "Ennyi fikázót amennyi mindenhol van manapság... komolyan itt már mindenkinek a szar is ízetlen..."
    Te hol tartottad tiszteletben mások véleményét, hogy bejön e nekik vagy sem?

    "Ha ez a játék 2x olyan jó lenne mint amilyen, akkor se lenne nektek elég. Mert mért nincs ez, mért nincs az mért nincs amaz. Inkább örülnétek annak ami van. Mi van ha ez se lenne..."
    Ha 2x ilyen jó lenne az talán már elég lenne. Tudod az a baj - ha nem esett volna le még a tantusz -, hogy az NFS lépésről lépésre felépítette a saját nimbuszát és rohadt magasra tette a mércét még saját magának is, majd a pénzéhes kiadó évről évre leépítette a széria színvonalat. Talán nem kellett volna ezt meglépni és senki nem fikázna. De ez akárhonnan is nézzük nfs.... akarna lenni. Kár, hogy nem ugorja meg a régiek színvonalát. Ez az amiért "fikáznak"

    "Ha nem tetszik jelentkezzetek az EA-hez és csináljatok jobb játékot"
    Ezt az izzadságszagú csinálj jobbat ha tudsz töltelék sablonszöveget meg felejtsük már el könyörgöm :((( Ez a munkájuk. Régen tudtak jót csinálni ma meg nem? De azért most is elkérnek érte 50-60 eurókat. Te mit szólnál ahhoz, ha 3 napos száraz kenyeret kapnál a boltban normál áron? Végülis kenyér az is, csak semmire nem jó. Majd sütsz otthon jobbat, de be ne merj írni a vásárlók könyvébe. Majd sütsz otthon ;)

    Engem is fizetnek valamiért, meg a játékfejlesztőket is. Én se szólok bele olyanba amihez nem értek, ahogy ők sem okoskodnak vélhetően bele abba, hogy én mit csinálok. De ettől még lehet véleménye az embernek valamiről, főleg úgy, hogy tud mihez hasonlítani. És ez az nfs nem az az NFS amivel 10 éve játszottam és amitől folyt ki a szemem isten tudja hány játékóra után.

    (#55) snecy20 a falat kaparom ezektől az ilyen "érvektől" :U

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • Nfs underground 3 kellene elkészíteni mostwanted rendőri akciókkal. Sokan imádnánk.

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

  • snecy20

    veterán

    válasz Luck Dragon #57 üzenetére

    Ismerve magunkat, az se lenne nekünk elég jó. ;]

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Luck Dragon #57 üzenetére

    Gondolom azt akarták elérni ezzel a résszel, majd meglátjuk.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák