Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    Talán az utolsó konzol, amire még igaz volt, hogy beteszem a lemezt és játszok, az a Wii. Azóta szerintem ebből csak annyi maradt meg, hogy komplett gépet vesz az ember, ha PS4 vagy X1 mellett dönt, de ezt megteheti egy Zotac vagy Alienware miniPC-vel is.

    A Slime draws near! Command?

  • ldave

    félisten

    válasz .LnB #40 üzenetére

    Ez egyén kérdése. Én játszottam a Persona 3-mal PS2-n, 40'-es TV-n vagy 80 órát, aztán PSP-n a 272p-s kijelzőn is beletettem hasonló időmennyiséget. Más élmény volt, de nem mondanám, hogy a PS2-n jobb a játék, hiába a nagyobb felbontás vagy magasabb framerate.

    Persze, van akinek ez fontos és nagyjából mindent ennek rendel alá, más meg leszarja, hogy 720p vagy 30fps-e, amit épp lát. És szerintem ennek semmi köze az igényességhez, mint azt néhányon hangoztatni szeretik.

    De visszatérve a főtémára. Idén karácsonykor lesz három éves a PS4, amiből épp most jött a hír, hogy 40 millió fogyott eddig, idén január óta négy milliót adtak el. Ez időarányosan szerintem eléggé rekordszagú vagy ahhoz közeli. Mindezt tette úgy hogy a megjelenése óta hangoztatja egy réteg, hogy gyenge a gép, de úgy látszik a vásárlókat ez valamiért mégse érdekli annyira, főleg hogy az eladások nem lassulnak.
    Szerintem két dolog ami gyökeresen megváltozott a korábbi generációkhoz képest, az a technológiai fejlődés gyorsasága és az azzal kapcsolatos elvárások, plussz a VR megjelenése.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák