Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Cifu #15 üzenetére

    Mindenki tudja, hogy én abszolút PC párti vagyok, de ebbe a vitába nem óhajtok most belemenni egyik oldalon sem, nem erről van itt most szó, hogy megfelelő "szakértelem" birtokában mennyivel jobb a PC, mert ez evidens.

    Átlagos Pisti, akinek a technikai tudása a mobilon való facebook nyomogatásban ki is fúj sokkal egyszerűbbnek találja egy konzol használatát játékra (bekapcsolod, beteszed a lemezt, játszol) és ezzel ellenni pár évig, mint gépet fenntartani. Elmegy a madarasteszkóba, megveszi az első összeállított gépet 4gb ddr3 64 bit GT610-zel meg a legolcsóbb cerkával, aztán összevírusozza amitől sz*rrá lasusl, letörli a system32-t meg 4chan-en azt mondták, hogy attól gyorsabb lesz a gép, stb...

    Aztán hivogat engem hetente, hogy ez nem megy, az nem megy, amaz miért nem megy, aztán most azonnal menjek át segíteni, mert én vagyok a rezidens szaki. Hozzátenném, hogy mielőtt megvette volna a sz*r teszkós gépet, én adtam neki tanácsokat, hogy mit vegyen és hogyan, de az nem érdekelte. (true story)
    Ilyeneknek ha játékra akarnak gépet venni és ismerem őket, hogy abszolút inkompetensek, alapból konzolt ajánlok, jobb lesz az mindenkinek.

    Számunkra nyilván magától értetődő minden, hogy mit és hogyan kell csinálni, de ez nincs mindenkivel így.

    ----

    Az új PS/XO ötletét ilyen hamar meg eléggé elvetem, következő generációval már évente fog jönni a PS 5.1, 5.2 és 5.3?

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák