Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz atok666 #46 üzenetére

    A mortal pont jó példa, mikor megjelent, megvettem pc-re, katasztrófa a PvP része pc-n, most akciós volt ps4-re az XL verzió (ami eleve ki sem jött pc-re, lol) és semmi gond nincs a PvP-vel, még 1x nem volt lagg.

    Itt van nekem is a pc, de totál felesleges egy konzol mellé szerintem. Ja, és a Batman is mi volt már pc-re? Úristen, most az is megvettem konzolra és hibátlan.

    Sportjátékok,szerintem sokkal jobbak konzolon, bár én BO3 és BF4-et is konzolon játszok, mivel előbbinek a pc-s tábora egyenlő a nullával.

    Elég sok játéknak nem foglalkoznak a pc-s verziójával eleget (rossz portolás), tehát lehet neked bármilyen jó géped, ha nem élvezed a játékot mert optimalizálatlan hulladék, és ez egyre jellemzőbb, ami érthető is, tekintve hogy a konzoljátékokat megveszik az emberek, a pc-s játékokat meg letorrentezik, vagy megveszik a lopott kódokat G2A-n.

    Pont a múltkor mondta egy fejlesztő (már nem emlékszem pontosan ki volt) hogy a G2A-s kulcsvásárlásnál még a torrent is jobb :DDD

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

  • uran89

    csendes tag

    válasz atok666 #46 üzenetére

    Bunyósok közül van PC-re: Mortal 9-10, Injustice 1, Street Fighter 5, Killer Instinct, Dragon Ball Xenoverse és most jön rá a legújabb Tekken és DB X2 is. Nekem a TV is rá van kötve a gépre, van két XOne kontrollerem is, ágyról toltuk is sokat a haverokkal a Tv-n is.
    Igazából karaoke még nincs, de elvileg lesz, zenélős már sajnos nincs :( , táncolós meg sose volt PC-re, de ezeken kívül a többi játék ami nem konzol exkluzív, PC-n is lehet tolni splitscreen-be.
    Két havernak még van egy-egy XOne kontroller, így fifázni is tudunk 4-en.
    Igazából nekem az NHL kéne még, de állítólag az EA lehet jövőre kidobja újra PC-re is, arra szívesen beruháznék.

Új hozzászólás Aktív témák