Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    válasz gyuribácsi88 #51 üzenetére

    Bár nem érzem magam érintettnek az ügyben, mivel egyik általad írt jellemző sem illik rám ("pécémászterrész vérpistike", "sose volt konzoljuk", "minden konzolos hírnél/cikknél jönnek okoskodni", stb.), ettől függetlenül mivel csak és kizárólag én használtam az általad megjelölt "tapsikolós szmájli"-t, így csak rákérdeznék, hogy ezt az írást nekem szántad?

  • uran89

    csendes tag

    válasz gyuribácsi88 #80 üzenetére

    Mások nevében nem beszélhetek.
    80k-t én is irreális összegnek tartok, de 150k-t már reálisnak. Ez sehogy sem kevesebb mint az adott konzol aktuális ára.

  • uran89

    csendes tag

    válasz gyuribácsi88 #80 üzenetére

    Ezek egyéni vélemények, a PC-s Vérpistike szindróma valóban jelen van szinte mindenhol, de konzolos a fanatikus megfelelőjéből is hasonló mennyiség megtalálható.
    Én nem azért írtam be, hogy most a PC-t védjem, hanem azért, mert a konzoloknak szinte a kizárólagos előnyeit akarják csak feltüntetni, nem írtam olyat, hogy egyik jobb a másiknál, vagy hogy ne lenne előnye mindegyik platformnak.

    SZVSZ nevetségesnek tartom, amikor valaki foggal körömmel védi a konzolt, hogy az olcsóbb, jobb stb. a kizárólagos előnyeivel (persze vannak előnyei, de mint mindennek, vannak hátrányai is), és akkor jön, hogy a teljesítmény nem minden, meg az exkluzív játékok mennyisége a lényeg, de amikor feljön pl a Nintendo, akkor azt egyesek nem nézik semmibe, mert a PS4 a legerősebb, nincs rá elegendő számú multiplatform játék és társai. :D :D :D
    Senki ne vegye magára, mert persze sokan nem ilyenek, csak folyamatosan ezekbe az ellentmondásokba ütközök.

    A kedvencem az volt, amikor kijött a PS4, és egyik ismerősöm egyből vette meg az újat, adta is el a PS3-at, úgy hogy még szinte nulla tartalom volt rá akkor. Kérdeztem is, hogy miért nem vársz ki, amíg meglátjuk mit tud, lentebb megy az ára és jön rá ki több tartalom, hiszen ez a legfontosabb, nem? Azt válaszolta, hogy azért mert erősebb.
    Akkor ennyi erővel vehetnél PC-t is (lett volna rá pénze), és arra egyből van tartalom is - válaszoltam.
    De arra nincs szinte semmi exkluzív.
    Ez igaz, de a PS4-eden meg tudsz az elején két játékkal játszani, és akkor még bizonytalan volt mi fog kijönni még rá. (Persze azóta már van elegendő tartalom bőven)

    A lényeg, hogy nem észérvekkel érvelt, azt kellett venni, mert ez volt belésúlykolva, nem a saját igényei alapján vizsgálta meg a terméket. Persze PC-s vonalon is vannak ugyanilyen emberek, úgyhogy nem is a platfromokkal van a gondom, hanem az elvakult emberekkel.

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz gyuribácsi88 #80 üzenetére

    Azért a konzolosok is szeretik leugatni a PC-t. Hogy így meg úgy költséges, meg mennyi a szívás vele. Azért olyan nagyon sok szívás nincs a PC-vel se, ha rendes hardver van benne. Szívás maximum a tört játékokkal van, de az meg nem a PC hibája. Meg aztán az irányítás kérdése is ott van, van aki soha nem tud megszokni egy kontrollert.
    Én teljes mértékben elismerem a konzol létjogosultságát is, de amennyivel egy PC többe kerül, annyival többet is nyújt sebesség és látvány terén. Mindenki eldöntheti mire áldoz pénzt, köpködni egyikre sem érdemes. Vannak előnyök és hátrányok mindkét oldalon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák