Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz Loha #14 üzenetére

    OK a gépemen tényleg nincs biztonság, ezért archiváltam rendszeresen. DE ha fenn lesznek a weben is és nálam is, akkor én jobban állok, mint akinek csak a web van :DDD Plusz én ha esetleg elmegy a web akkor is meg tudom nézni a levelezésemet.

    Egyébként már nem is emlékeztem milyen a weben, most benéztem, de egyszerűen lassabb, mint a nem webes, folyton töltöget, ha nem is hosszú időket de akkor is. Ezért nem használom pl a webes sztaki szótárt sem és inkább a GIB-et. A web egy nem-webeshez képest olyan, mintha egy ősrégi gépet használnék aminél mindig várni kell egy kicsit mindenre. Ráadásúl a felületet sem látom, hogy miért lenne jobb, bár ez nyilván csak hosszabb használat után derülhetne ki. Minenesetre a Thunderbird szerintem magasra teszi a lécet. Azt hol lehet egyébként beállítani, hogy az a standard osztott nézet legyen, hogy felül a levelek címei, alatta meg az épp választott levél?

    Ami érdekelne esetleg, azok valami konkért elényök lennének(esetleg pontokba szedve) ami miatt érdemes váltani. Mi miatt érné meg elviselnem ezt a lassúságot?

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák