Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz Flagstaff2 #396 üzenetére

    Jajj már megint. :D Minek mindig leszarozni az eszrákot, én nem értem. Villamosmérnök vagy? Ha igen, megvizsgáltad az Asrock lapok kondijait, a lapjaik minőségét? Végeztél rajtuk élettartam szimulációt? Szerintem egyik sem, de még csak nem is használsz Asrock lapot, mert eszrák fóbiád van.
    Nem kell venni, venni kell továbbra is Msi-t. De 20ezerért tényleg azt hiszed, minőséget kaptál? hahha.
    Alaplapgyártó vagy? Tudod, hogy min mennyit lehet és mennyit érdemes spórolni? Az nem lehet, hogy kondin és minőségen nem érdemes spórolni, mert ha hordják vissza gariba, az ráfizetés? Azonos chipsettel nem sokkal olcsóbbak az Asrock lapok, drága chipsettel meg egyszerűen nem gyártanak. Annyival olcsóbb, amennyivel puritánabb a lap, nincsenek hozzá gyári asrock tuning és monitoring szoftverek, extra feltét, heatpipe-os hűtő, na meg nincs az a ''hatalmas'' Brand sem, amit szintén megfizetsz, ha Asus, MSI, Gigabyte, Abit stb lap mellett döntesz.
    Olcsóbb != gagyi, drágább != nem gagyi. Én nagyon is örülök annak, hogy van egy olcsó és mégis jó gyártó a piacon.
    A következő féloldalnyit kiszedtem, önmoderáció.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák