Hirdetés

Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    A Mantle mellett szól, hogy gyakorlatilag az összes GCN-alapú Radeon kártyához úgymond szériafelszerelés, felárat fizetni semmilyen formában nem kell érte, legyen szó a hozzá szükséges újabb driver csomagról vagy az azt támogató játékról A Battlefield 4 megjelenése után a 14.4 WHQL közben tudtam csak a MANTLE-t használni a játékban, ezért összehasonlitási alapról részemről nem tudok nyilatkozni. Az eltelt időben még videókártyát is cseréltem HD7850-ről és Windows verziót váltottam (Windows 7 Professional Service Pack 1). A 14.4 WHQL az R9 270X TOP videókártyával meghozta ugyan a remélt gyorsulást és a BF4 is jobban fut MANTLE API-n (igen, még tovább gyorsult a HD7850-hez viszonyitva), de a mostanában tesztelt friss driverek egyikével (14.8, 14.9, 14.9.1) sem volt MANTLE a játékban. A GCN verzióval feljebb léptem ezzel az új VGA-val, de a remélt változás nem történt meg. Másoknál van minden driverrel MANTLE, viszont a müködése ingadozó teljesitményű és hibákat okoz. A driverek összeférhetősége GCN és MANTLE verzióként eltérő sok felhasználónál.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák