Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz fatal` #5290 üzenetére

    Köszi, nekem csak most dobta fel.
    Viszont meggugliztam, és rengetegen panaszkodnak, hogy a vissza gomb világítása és érzékenysége rosszalkodik véletlenszerű időpontokban az 0.58-as szoftverrel. Ezenkívül úgy belassul időnként, hogy alig bír magához térni perc után is.
    Nos, az enyém még a 0.42-es, w37-es, egy deka baja nincs a ciripelésen kívül.
    Egyszer sem indult újra, se lassulás, se gomb érzéketlenség, a wifi is stabil.
    GPS, iránytű, fényszenzorok tökéletesek. Na jó, a kijelző fényereje néha vibrál kicsit, de csak ritkán, és azt vettem észre, hogy csak villanyfénynél. Esetleg zavarhatja a fénycső frekvenciája? Nem tudom, de olyankor billentek pár fokot a telefonon, és már meg is szűnt a dolog.
    A térerőt sem dobálja, szerintem csak az ikonja hülye, mert volt, hogy úgy beszéltem kihangosítva, hogy egyik csík sem volt fehér, mégis tiszta volt a hang.
    A mechanika is rendben van, fél milliméternyit, ha lötyög maximum, USB fedél nyitása ideális, még levágott körömmel is.
    Szóval összegezve, van egy stabilan működő telefonom. :)
    Ebből meg az következik, hogy nem telepítem egyelőre. Pláne, hogy érdemi változás nincs.
    Asszem az ICS-sel is így leszek, megvárom, amíg a bevállalósak letesztelik. Úgyis a szolgáltatósokra később érkezik. Aztán ha jól műxik, akkor majd telepítem.
    De mindenképpen köszi az infót. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák