Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pava

    csendes tag

    @310: ű betű bevitele: U gomb lenyomásakor előjön az ü,ű,ú ekkor vagy a nyilakkal odaléptetsz, vagy megérinted a kívánt betűt, így két lépés, szerintem teljesen jó így.

    Push emailt nem találtam benne elsőre, de szerintem léteznie kell rá androidos megoldásnak.

    Akku üzemidejéről még nem tudok sokat, mivel ez az első okostelefonom így nem kímélem.
    Kb. 1 óra gps használattal, vagy 3-4 óra wifizéssel, 30 perc telefonálással, bluetoothal egyszóval mindennel egy teljes napig bírta. Mondjuk nem vártam meg, hogy jelezze a lemerülést.

    Saját észrevételek: Loud szolgáltatást ki kell kapcsolni, annyira hangos tőle a hangszóró, hogy visszhangoztam nagyon másoknál. De most már így jó minőségben hallanak nagyon. Viszont annyira nem vagyok elájulva a másik fél hangminőségével. Egy Nokia E51 után sajnos azt kell mondjam, hogy nem valami jó. Még a beállításokkal nem foglalkoztam, hátha lehet javítani rajta.

    Másik: térerő. E51-nél házon belül szinte el sem mozdult a maximumról. Ennél viszont nem mindegyik helységben van meg az összes vonal. Általában csak félig. Szabadtéren azért rendben van szerencsére.

    Kamera sötétebb fényviszonyoknál tényleg gyengélkedik. Csináltam pár árnyékos képet, zoomoltat, sötétet itt megnézhetitek:[link]

    Holnap majd csinálok videót + napsütéses képeket. Szerintem ezeknél semmi gond, videó nagyon jó, rendes fénynél jobban teljesít.

    Vodánál vettem kártyásan bruttó 59-ért. Áfát vissza tudom igényelni, így nagyon megérte.
    Összeségében nagyon jó telefon. Nagyon sok mindent tud, nagyon gyors, egyszer sem akadt meg. Minőségre is elég jó, jól össze van rakva. GPS nagyon gyorsan talál jelet, egy fél órás út során csak egy 10-15 másodpercre veszítette el. QWERTY bill van az enyémen, de már most megszoktam, ki lehet bírni.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák