Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szergej01

    csendes tag

    válasz sxxorp #2767 üzenetére

    "Rengeteg problémát jelentenek az akku üzemidejével kapcsolatban - lehet, hogy ezzel van összefüggésben, biztosan tudod, hogy nem?"
    Úgy olvastam a Mini is merül elég gyorsan..az mégsem ciceg, most akkor ez hogy is van? Kár ezért a vészjóslásért sxxorp..Komolyan, mást sem teszel, mint a jóhiszemű vásárlókat, akik bíznak a szoftfrissítés jótékony hatásában, lealacsonyítod csak azért mert ők nem tettek semmit az ügy érdekében..Megértettük, Te szóltál az Atyaúristennek is, hogy ciceg a telefon és mint korábban írtam Neked, hálás is vagyok/vagyunk érte..de ennyi..A SE nem fogja az orrodra kötni, meg senkinek se hogy mi lehet a valós baj..Ha meg is csinálják, és hatékony lesz a frissítés, Te akkor is kételkedni fogsz hogy csak elnyomták a hangot, a valódi hiba még ott lehet..és ugyanígy menni fog a szardobálás..Ha meg tényleg nem változik a helyzet, ott a 2 év garancia, ami idő alatt ha tönkremegy ebből kifolyólag(amit erősen kétlek), cserélik, javítják..etc..Úgyhogy megkérlek hogy a nem oly aktív felhasználókat ebben az ügyben ne becsméreld, és alacsonyítsd le, mert egyrészt semmi jogod nincs hozzá, másrészt meg ezzel saját magadat járatod le. Szebb napot! :)

    Oneplus 7T

Új hozzászólás Aktív témák