Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Van egy ilyen telefonom, gyári frissített android 4.0.4 van rajta a build száma 4.1.B.0.587.

    Felraktam a Sony PC Companiont tehát fent van a driver, a Fejlesztői lehetőségeknél USB hibakeresés bekapcsolva, a Biztonság Ismeretlen források bekapcsolva.

    Sikerült root-olni a kicsit korábban említett One Click Root (Eroot) programmal.
    Ezt úgy ellenőriztem le, hogy felraktam a Titanium Backup nevű app-ot és ki tudtam neki adni a Superuser jogosultságot.

    Letöltöttem a cwm féle ROM Manager app-ot mert ezen keresztül szerettem volna feltenni a cwm recovery-t. De azt írja az eszközöm nem támogatja ezt és manuálisan telepíthetem esetleg.
    Felkínálja a 2.0 vagy a 3.0+ -ot telepítésre, de nem mertem rányomni...

    Az lenne a kérdésem, hogy nem rontja el a telefont ez a mauális telepítés? Meg gondolom a 3.0+ -ra kell rányomnom, de ebben kérnék megerősítést mert nem vagyok biztos benne.

    A rendszerről szeretnék vele teljes biztonsági mentést csinálni aztán keresek majd valami újabb ROM-ot amit feltölthetnék rá, mert ahogy nézem ez a 4.0.4 már elég elavult...

Új hozzászólás Aktív témák