Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz darvinya #10259 üzenetére

    Hát pedig leszedtem. Pár dolog azért kell hozzá... Pl. egy hagyományos borotva penge, egy jó fajta torx csavarhúzó és egy fém műszerész csipesz.

    A gond ott van, hogy nem tudsz rendesen alányúlni oldalról. Őszintén ezen a ponton úgymond "csaltam", ugyanis helyzeti előnyben vagyok: levettem a rear hausing borítást is, amit a csavarok tartanak. Nektek ezzel azért megy a gari, mert nincs vízindikátor pöttyötök, ami a csavar fejére kell. Nekem viszont tucat számra. Pont nemrég hoztam haza egy 25x25-ös levelet a munkahelyemről. Ettől kezdve az akku fólia sem gond. Oldalról alányomod a pengét, vigyázva hogy ne vágj bele, a ragasztó és a PCB közé... és... rájössz, amire én. Lakkfilcet nem hoztam, nem is fogok, mert nem szabad és bizony azzal van átszínezve a tesztpontok többsége. Arra elég, hogy ha megsérül az is, akkor már tiszta bukás. Kellene alkohol is lemosni (mondjuk spray legalább, ami elég erős)... Szóval inkább visszaraktam.

    A kép minőségért meg bocs, villany fény mellett ennyit tud a Blade kamerája, fényképezőm meg nincs. :(

    @Lasy:

    Persze. Egyértelműen nem, mert ott van Zebra printer, amivel lehet ilyen címkét nyomtatni, meg persze megfelelő szoftverek, meg papír is. Azon a képen látszik, hogy nem az a teló, ahogy írtátok is. :K

    Egyébként írta valaki a hajszárítót... Azzal óvatosan! Nem vagyok biztos benne, hogy ez nem hőpapír, attól függetlenül, hogy kicsit vastagabb azoknál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák