Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totog

    tag

    válasz szasz1 #717 üzenetére

    Lásd a [#709]-es hsz-em.

    És hogy mást is írjak: ahogy normalizálódik a telefonhasználatom, most már csak 40%-ot merül reggeltől estig, némi wifivel, gps-szel, és játékkal - bár most külföldön vagyok, és a 3G-s adatforgalom le van tiltva.

    És hogy más on-topic is legyen: a gyári launcher bár szép, de azért nem tökéletes. Jelenleg az alábbi widget-ekkel dobtam fel, hogy teljesen kielégítse az igényeim:
    - Sense Analog Small Black (4x1-es óra, amin látszik a köv. ébresztő, a dátum, és az időjárás is)
    - Smart Shortcuts (a gyári mappák max. 2-3 sorosak, ennél több appom van, ezzel kategorizálom a programokat, valamint kategórián belül lehet csillagozni is)
    - Desktop VisualizeR (hogy a gyári ikonokat használva saját programok induljanak el, úgy mint Handcent SMS, GO Contacts és GO Dialer; kényelmesebb, mint az Any Cut, és ingyenesebb, mint a Better Cut)
    - ColorNote (todo listákhoz, látszik a kis ikonon, hány elemes, lájk)
    - MixZing vezérlő widget (írtátok a PlayerPro-t, hogy az a legjobb, de nekem a MixZing is tökéletes, ráadásul ingyenes)
    - Pure calendar (nekem ez az agenda widget jött be a legjobban, és bár fizetős, rááldoztam azt a pár száz forintot)
    - Widgetsoid (3G, wifi, néma, stb. beállításokhoz - tud mindent amit a többi advancedpower widget, viszont ingyenes)

    Hm, talán ez egy blogposztot is megérdemelne, screenshotokkal.

    Samsung A71, Zigbee powered Home Assistant, Xiaomi Roborock

Új hozzászólás Aktív témák