Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris94

    tag

    válasz Khan13 #37382 üzenetére

    Nálam még valamelyik telómnál anno volt egy ilyesmi hiba a ROM-ban, azt meg lehetett oldani egy másik app-al és működött utána minden.

    Ha jól értem azt mondod,hogy nincs beleírva a forráskódba a videó funkció, illetve ahogy olvastam a blogon a camera app is néha összeomlik.

    Nincs lehetőség beleírni valahogy ezt a kódot?
    vagy valaki nem dolgozott ki hozzá a legutolsó release óta bugfix-et vagy valami más megoldást erre?

    Alapjában véve működnie kéne a videózásnak, hiszen az alap ROM-on is működik, illetve szerintem még a 2.2-es főzött ROM-okon is, csak a pár verzióval újabbakon lehet hiba, ez általános minden készüléknél, ugye attól függ milyen verziónál szűnt meg a gyári támogatás. :D

    A legutolsó hsz-ben megemlíti hogy a 8.0 stabil lett.

    Illetve említ egy ilyet:

    Flash_kernel.zip fails with "cannot mount TMP:" error. Flashing other .29 kernel (like latest VOKU's) before applying flash_kernel.zip should help.

    Vagyis lehet probléma a kernellel?
    Nemlehet olyan módon felrakni a ROM-ot hogy minél kisebb legyen a valószínűsége valamilyen hibának telepítés közben?

    Akár régebbi verzió vagy 2.2-es vagy 2.1.-es 2.6.29.-es kernelű ROM telepítésével,majd utána az új vagy pedig frissítés a 8.0-ra?

    Jelenleg stock 2.1-es ROM van rajta Z! Root-al rootolva - nem ideiglenesre

    Köszi a segítséget előre is és sry a sok kérdésért csak amíg egyszer min 1x nem csináltam egy adott készüléken ROM felrakást inkább utánakérdezek mindennek :DDD

    Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

Új hozzászólás Aktív témák