Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz Frozzy #44035 üzenetére

    Távol álljon tőlem a tele levés, csak sokat járok autóval és nincs radardetektorom, meg szerencsétlen is vagyok. Na most itt kb. négyféle eset lehet, valószínűségi sorrendben erősen csökkenő eséllyel.

    A, Kapok valami követ, vagy egyéb utcai szemetet, esetleg építési hulladékot egy S3 dobozban. Ebben az esetben max.fejenb@aszom vele magam és csúnyán megszívtam.
    B, Kapok egy förtelmes S3 klónt. Szétszedem, megnézem, közlöm magammal, hogy orbitális kretén vagyok, majd eladom Vaterán 30k-ért. Így a bukta relatíve kicsi..
    C, Kapok egy valódi S3-at, amit csatlakozás után húsz percen belül letiltanak. Ez már megérte, mert akkor is elmegy többért, mint 40k.
    D: Kapok egy tökjó S3-at, legális félét. Erre az esetre nem tudok mit írni, mert akkor jól jártam és nagyon fogok örülni.. :D

    nggabi: Itt pedig felettébb sok gyanús jel van, sőt, jobban mondva, csak az van. Az esély a normális üzletre konvergál a nullához. De az élet kihívások sorozata. Másrészről ezek a cégek ált. az emberi kapzsiságot használják ki átb@szásra, és valljuk meg, melyikünk nem az valamilyen mértékben? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák