Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    Ma voltam a TESCOba. Alaposan szemügyre vettem az S4-et.
    Kijelző:
    Sztem a 4.2-es rendszer menüje kékesebb mint a 4.1.2-é, és ez nem az S3 sárgás kijelzője miatt van, mert egy app-al direkt beállítottam az s3 színhőmérsékletet. Azt is megfigyeltem, hogy az ilyen boltokban mindig vmilyen reklám video megy a telefonokon a nap 24 órájában. A t-mobileban az s3 kijelzőjébe bele vannak égve a reklám szövegek. De itt a tescoséba nem láttam beégést, pedig azon is egész nap vmi video megy. (lehet majd később lesz olyan, vagy valóban jó kijelzőt csináltak és kevésbé ég be)
    Ami nagyon tetszett h télleg ragyogó fehér a képe és olyan olyan mintha, a megjelenítő és az emberi ujj között nem lenne üvegrétek. (olyan mintha egy fényképes fotópapírt nyomogatnánk)

    Menü: mintha gyorsabban reagálna. Galériban is sokkal gyorsabb. Kamerea menü rendszere nem igazán tetszik főleg a jelenet választásos rész

    Zene: nem tudtam kipróbálni nem volt nálam füles. A beállítások ua. mint az s3-ban.

    Még a kamerát tesztelgettem : itt van pár kép:

    UI: Az S3-som lencséje meg volt takarítva, az s4-ét nem bírtam mert oda volt kábelezve, meg a csipogó is rajta volt így alig férhettem vna hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák