Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FuRiONight

    őstag

    válasz balazs8907 #38767 üzenetére

    1. Valóban pixeles a kijelző? Több oldalon is szidják a Pentile kijelzőt.
    Mindennapi használatnál nem, de ha alaposan megnézed, néhol láthatóan igen.
    2.Valóban rossz a memória kezelés? Olvastam, hogy hamar elfogy az az 1 gb RAM.
    Rom függő.
    3. Valóban előfordulnak lassulások,beakadások, hosszabb "gondolkozások" ?
    Sajnos igen, de ez nem a telefon, hanem android hibája. Facebook szokott leggyakrabban hibázni, de elég sok alkalmazás leáll, és előtte szépen gondolkodik a kicsike.
    4. Valóban rendkívül sérülékeny? Többek között a hátlap.
    Nem sokkal sérülékenyebb mint egy átlag telefon.
    5. Valóban gyenge minőségű a hangszórója?
    Hát, hagy némi kivánnivalót az biztos.
    6. Üzemidő 100% aktív használat mellett? Mondjuk folyamatos játék.
    Dead Trigger-rel, és Wi-fivel, folyamatosan töltéssel kb. 3-4 óra max.
    8. Más egyéb hátrányok, problémák a készülékkel?
    Nálam ez a telefon még a határ, de jobban örülnék egy kisebb kávával rendelkező 4.5"'-nak. Otthon nagy is jó ez a méret, de mindennapi használatnál bizony néha nagy.
    A kijelző nagyon szép, de tény és való, h volna még hova fejlődni: néha automatán leveszi vagy felrakja a fényerőt, persze pont akkor amikor nem kéne, napsütéses időben nem igazán látszik semmi (pl. ma pl. max fényerőn és az energiagazdálkodást kikapcsolva sem láttam szinte semmit sem, pedig ma aztán nem az a napsütéses idő van.

    Nekem igazából az androiddal vannak még problémáim, nem a telefonnal, de tény és való, h egyik sem tökéletes.

    Más: mostanában random újraindul a telefon, pedig csak egy téma van fent, és egy óra hozzá néhány játék.
    A kijelzővel kapcsolatban ti is észrevettétek, h amikor neteztek és megnyomjátok a home gombot egy pillanatra sárgásabb lesz kép és megnövekszik a fényerő?
    Gyári, legfrisebb rom van fent. Még root-olva sincs a készülék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák