Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lela

    aktív tag

    Üdv!
    Most vettem meg az sgs III -amat.
    Érdeklődnék ki lehet e kapcsolni hogy amikor feltöltötte az akksit ne kapcsoljon be a kijelző és ne jelezze ezt hanggal? Mert éjjel elég idegesítő erre kelni.A másik hogy amikor megvettem egyből frissítette magát 4.1 re, de utána olvastam hogy itt már nem támogatott a flash. Lehet ezzel valamit kezdeni?Esetleg a gyári böngésző helyett ajánlotok valami mást?Érdemes e valamilyen vírusírtó vagy blokkoló appot feltenni?Azt olvastam, hallottam hogy ez az android rendszer eléggé célpontja az adathalász progiknak.
    Esetleg mint kezdőnek van e valami tipp oldal ahol a készülékkel kapcsolatos beállítások vannak csokorba szedve?Pl bekapcsoltam ezt a tetejére kétszer koppintok és a lista elejére ugrik featuret de a gmailben nem működik a többi helyen viszont igen.Olvastam egy helyen olyat hogy az akku maximális kapacitását lehet bővateni úgy ha feltöltöm maxra, kikapcsolom a telót, kiveszem az akkut 10 másodpercre, majd visszateszem és még tölt rajta.Ezt megcsinálom 2x és elvileg így kiterjeszthető a kapacitása.

    Előre is köszönöm a javaslatokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák