Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    "Az S6 és S6 edge mégsem fogy a várakozásoknak megfelelően, sőt: manapság a legtöbb tradicionális gyártó küzd az előrevetített számok teljesítésével, csak az Apple tud igazán kiemelkedő eladásokat felmutatni a feltörekvő, ígéretes kínaiakkal szemben."
    Ez a mondat nagyon érdekes. Kíváncsi vagyok, ennek mi lesz a vége. Számomra úgy tűnik, a nyugati, innovatív társadalmak +Korea és Japán mindig elő rukkolnak új ötletekkel, amiket a technológiai fejlődés első két ciklusában csak ők tudnak gyártani, majd ahogy egyre olcsóbb lesz az előállítás, úgy nyúlják le a kínaiak az egész piacot, és nem csak mobilfronton, úgy általában minden téren (kivéve biotechnológia, amiről én tudok)
    Az az érzésem, ha a tradicionális gyártók nem tudnak újat villantani, bedarálja őket Kína. Nagyjából a Samsung Galaxy S és az iPhone 3GS óta nem látok semmi új, igazán falrengető megoldást, csak a hardver erősödik. Ez az okos-egészséges élet dolog egyenlőre nem akar felfutni, az okos-otthonok sem nagyon terjednek, pedig pont az utóbbiban tudna szerintem nagyot robbantani Korea és Japán.

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

  • oszi666

    őstag

    válasz opr #69 üzenetére

    +1

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák