Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    LOL, megint jot rohoghet az ember. Az aki mas oldalakon es forumokon is mozog az mar nagyon regen tudja hogy Abu-nal nem egyszer ez a helyzet:

    "megkerdeztuk XY-t" / "utannajartunk Z-nel" = olvastam valamit egy masik forumon es most magyarul osszeszedem amit kihamoztam belole.

    Hanyszor akartam mar belinkelni konkret forum post-okat pl. B3D-rol amibol itt siman szulettek hirek/cikkek, de egyszeruen nem tud mar erdekelni kiveve par kirohanast par havonta mint most is.

    Ez a hir is zomeben a reddit-es post-okra alapul, semmi mas lenyeges nincs benne. Es meg a kovetkeztetes sem helyes, mert hiaba van a protokolban barmennyi W max, mert maga a csatlakozo es implementacioja limitalja 75W-ra azt ami rajta keresztul atmegy. A tobbi mas forrasbol (6pin/8pin) kell hogy jojjon. Tehat ha egy kartya tobb mint 75W-t huz at a PCIe-n keresztul az minden csak nem szabvanyos es OKs.

    Es meg egy dolog amihez nem kell spec dokumentaciot atnyalazni - aki azt hiszi hogy kb. 20A-t (12V/250W) atkuld egyetlen PCIe csatlakozora az alaplap beagyazott vezetekein es szabalyzoin keresztul az egy barom.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák