Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebime45

    tag

    válasz neevous #188 üzenetére

    Pedig egész jók a 7" szériás Philipsek főleg az Ambilight!
    Nekem ez a modell kinézetre egyáltalán nem jön be.
    Én kb: 1hónapig keresgéltem a márkák modelljei között az üzletekben, hogy mék a legjobb 42"-47" ár/érték arányú tv főleg ha csak 250k van rá. Már nagyjából képben vagyok ilyen téren már volt egy 32" Philips lcd-m.
    Egy jó akció miatt is márka hű maradtam, megvettem a 42PFL7656H modelt 224k 5-év garanciával!
    Bár ez sem tökéletes, mert vannak nagy hibái:
    -néha megbolondul és néhány sor pixelt becsíkoz vagy a töltésjelző akad ki és nem tölt be, ilyenkor általában elég ha átváltok tv-re.
    -a szépen formatervezett távirányítóról (végre nem 50 hanem 19 gomb van rajta) lefelejtették az AUDIO gombot és még a menüben sem lehet át állítani a nyelvet,
    -600Hz képmegjelenítés gyorsan mozgó kisméretű tárgyaknál pl:letöltött Starwars 3/Walle 1080p filmnél nagyon rossz(elején űrcsata), de a nagyméretű tárgyaknál egész jó. Lehet, hogy eredeti Blu-ray filmnél jobban megoldja a tv.
    -Nincs 2D-3D mód, lassú internet és belerakhatnák már végre a Bluetooth is :(( .
    -HD filmeknél nem mindig jó ha az összes képjavító technológia be van kapcsolva pl: a kiváló felbontás be szemcsésíti a képet. :U
    Remélem szoftver frissítésnél valamit javítanak rajta.
    Van egypár dolog amit elfelejtettek leírni pl: ez a modell szoftveresen valamivel jobban sikerült mint a márciusban tesztelt 9" szériás modell, csak: 80W-fogyaszt egy ugyanekkora Samsung 150W zabál és még kb: 130k többe is kerül!
    A tv felismeri és használni tudja a billentyűzetet/egeret erre való a 2 usb ez internetnél nagyon jó. A passzív 3D rajta jobban sikerült mint az LG-nél. :R
    Lehet, hogy kisebb a kontrasztja 500 000:1, de a szín megjelenítése ugyan olyan jó 2250 billió!

    És ezek után is azt mondom, hogy ez egy jó tv a játék és a Blu-ray egyszerűen élmény rajta Ambilightal!
    Mindenki nyugodtan vegye megéri az árát. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák