Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pronyo

    tag

    Szerintem mindenkinek igaza van valamilyen szinten. De árnyaltan nézve a dolgokat, pont az az előnye a konzolnak, mint ami a hátránya is, konkrétan, hogy 5-6-7 évig nem változik a hardver.
    A mai felgyorsult világban 2-3 év múlva, ki tudja megmondani, hogy az akkori kártyák pl.: DirectX 1000.1 vagy éppen OpenGL mellett mire lesznek képesek?
    Valószínűsíthető, hogy 3-4 év múlva grafikailag ugyanúgy elhúznak a PC-k, mint amint ahogy a mai PC-k sem játszanak egy ligában az XBOX 360, PS3 konzolokkal (lásd pl.: Crysis 2 amikor megjelent).

    Sajnos a valóságban nagyon is számít a processzor nyers ereje is, mivel elég megnézni a BF3-at, ahol a konzolon (XBOX360,PS3) max. 32 fő játszhat, míg PC-n 64 fő is tud egyidőben játszani (bár az új konzolok már tudni fognak 64 főt, de őt év múlva ez mire lesz elég?)

    Szinte évente gyorsulnak a PC processzorok, GPU-k kb. 20%-ot az előző generációhoz képest, míg a konzol ugyebár "helyben fog topogni"...

    Csak ne haljon ki a PC-s játékipar addig míg egy normális API-t sikerül összehozni...

    Persze én csak egy tudatlan emberke vagyok, aki jelenleg így látja a dolgokat :D

    Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

Új hozzászólás Aktív témák