Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz Lenry #472 üzenetére

    hogy ne látnám? szüleim munkások voltak mindig is, édesanyám ovónő, apám volános buszsofőr. láttam mennyit kellet dolgozniuk hogy nekünk az legyen ami. és nekem is dolgozni kellet érte keményen. nem kevés dologról kellet lemondani. apám akkor szokott le a cigiről, amikor vagy azt vett, vagy nekünk kaját. még arra is emlékszek, hogy szinte szó szerint ezt mondta anyámnak: "bazdmeg, én ezen még gondolkodok? hát nem vagyok százas."

    jelenleg a gyakornoki fizetésemmel alig keresek többet a minimálbérnél. szóval tudom miről van szó. nyílván sérti az ember igazságérzetét ez a helyzet. éppen ezért nem reálisan gondolkozol. soha nem azt vitattam, hogy ez így rendben van-e vagy nem. én végig azt mondtam, hogy ha az ország (és nem a többség) érdekét nézem, akkor ez akár lehet jó is. nem mondtam hogy jó, többször írtam, hogy 1 év után nem nyilatkozok ilyen téren. Próbáltam egy olyan álláspontot kialakítani, amiből talán ti is kevésbé pesszimistán állhatnátok a dologhoz. Ha úgy tartja kedvem, tudok érvelni a szegények, és a gazdagok oldalán is.

    Anno azt utáltam az othoni munkában a legjobban, hogy kialakítottam egy elképzelést ahogy megvalósítom a feladatot, és nem telt el 2 perc, éppencsak nekiálltam és apám már mondta hogy így szar. Várja meg míg végzek ahogy gondolom, aztán ha tényleg szar, akkor lehet mondani hogy kellett volna, hol rontottam el, és valószínűleg én is belátom hogy így tényleg nem jó.

    tehát, én mindig azt mondom, várjuk meg a végét, és ha nem volt jó lehet mondani és változtatni. választások között úgyis csak a szád jár, haszna meg nincs.

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák