Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valentino K.

    senior tag

    válasz Martynis #3033 üzenetére

    Ha iPhone-od van, akkor sok minden ismerős lesz a WP7 esetében. Zárt rendszerről van szó, tehát a romfőzést el lehet felejteni, cserébe kapsz egy olyan platformot, ami minden készüléken(márkától függetlenül) egyidejűleg frissül egy külső szoftveren (Zune = iTunes) keresztül.
    Tehát nincs az, hogy az LG tulajok később kapják meg a frissítést, mint pl a HTC-sek. Az első update-nél gyermekbetegségek miatt volt egy kis gubanc, de ez a jövőben már tuti nem fog előfordulni, mert az MS ekkora piaci hátrányt csak akkor tud behozni, ha több ilyen blama nem lesz a jövőben, úgyhogy erre tuti oda fognak figyelni, legalábbis szerintem.. A rendszer iszonyat gyors, a WP7-es telefonomat iszonyat sokat nyüstölöm immár 4 hónapja, s sose akadt még meg egy percre se. Fagyás is egyszer-kétszer fordult elő. Tehát ha ez egy fontos szempont az iPhone után, akkor egyértelműen a wp7 lesz számodra a nyerő.
    Tudtommal szolgáltatóknál nem divat a készülékek kipróbálása, hacsak nincs kirakva egy mintadarab az előtérben a várakozóknak. Ha oda is adják, akkor is csak kikapcsolt állapotban, amivel szerintem sokra nem mész :D Persze ha van ismerős, akkor minden megoldható ;)
    Úgyhogy ha Pesti vagy akkor menj a speedbe, ott úgy tudom, hogy ki lehet a készülékeket próbálni.

    Egyébként a Samsung Omnia 7 a SAMOLED kijelző miatt sokkal szebb képet produkál, s a készülék háza is fémből van nagyrészben.
    A HD7 mellett szól a picivel nagyobb képernyő. Igazából az elvárt minimum követelmények miatt hardware területén nincs nagyon eltérés. Marad a szubjektív megítélés ;)
    Nekem a HD7 kéne az Omnia7 kijelzőjével :))

    Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Új hozzászólás Aktív témák