Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    Jelentem csatlakoztam a Blackberry használók táborába :)

    Kalandos volt hozzájutnom (időrendi sorrendben):
    - féltem tőle, mi van ha nem fog működni, ismeretlen volt számomra az egész
    - használt készülékekről szinte lehetetlen megtudni működni fognak-e, csak ismert forrás jöhet szóba
    - végre rámtalált egy megbízható eladó (icezozo) és írta, hogy lenne neki egy eladó ami külföldről jön használtan
    - pont az a csomag nem érkezett meg, amiben a készülék volt
    - talált egy másikat, el is mentem volna érte, erre a kontaktja döntött, hogy mégse adja el
    Ma pedig:
    - elhatároztam, hogy megjutalmazom magam egy BB-vel, úgyis sok volt a meló
    - elmegyek a nagyobbik T-Mobile üzletbe Szolnokon, kivárom a soromat
    - nincs, elfogyott. De a másik T-Pontban van. Egy. Utolsó. Szerencsére fekete.
    - átmegyek, közben majdnem elüt az előttem lévő egy szabálytalankodó rajkót, én meg majdnem belemegyek hátulról
    - bemegyek, sor vége kint a folyosón. Várok 40 percet.
    - egy elragadó, csinos és kedves ügyintéző lányt fogok ki (Zita), aki már annyira fáradt szegénykém, hogy már csak nevettünk a dolgokon amik adódtak :) Kb. 30 perc vásárlás és csevej után bekapcsolta, és csak nézte, hogy világít a piros led és nem kapcsol be. Mondom, majd otthon eljátszok vele. (Itthon elővéve már eszembe jutott, hogy lassan bootol, itthon már be volt kapcsolva és a PIN-t várta)

    Szép dobozban van, minőségi a benyomása, de nem az a simifon amit az ember csak babusgat és óv a környezettől. Masszív, fém keret, még kb csak azt néztem meg, hogy mi az a kb. 5-6 sms ami azóta jött rá a szolgáltatótól. BIS is elvileg aktív.

    Most pedig elvonulok vele a barlangomba és "Dráááágaszáág!" felkiáltásokkal hagyom, hogy bekebelezzen :DDD

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák