Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    remélhetőleg előbb-utóbb egy funkcionális tesztnek is alávetik a kezelőfelületet (nem a szimplát)

    faterom nem bírja megszokni a gmail logikáját, illetve fontos neki, hogy tudjon visszaigazolást kérni az olvasottságról, ezért elsősorban freemail-t használja. nincs olyan hét, hogy valamilyen bugba nem futna bele (és így én is).

    Ma reggel például copy-paste-elt valamilyen szövegeket és -feltételezem- valamilyen láthatatlan szövegdobozba rakta freemail, mert utána vagy 5 percig kerestük a nagy whitespace rengetegben, hogy hol van az a pont, ahol már hagyja, hogy beleírjon a levélbe (közvetlenül a bemásolt rész után nem lehetett írni...)

    tegnap előtt angolra kellett volna állítani a firefox helyesírás-ellenőrzőjét, persze ezt a freemail levélfogalmaző mezőjében nem lehet megtenni, mivel az "hijack"-eli a jobb gombos menüt...

    ...aminek megint kb semmi értelme nincs, de workaround-ként muszáj, mivel a ctrl+c ctrl+v kifejlesztése a [freemail]-nek talán a világon egyedül nem sikerült...

    pár hónapja még simán volt olyna, hogy félre-parse-olta az e-mail címeket, ha épp nem sikerült eltalálni a megfelelő "" közé és ;-kel elválasztott formátumot (amit eleve sajátmaga is elcseszett) és emiatt lehetetlen volt levelet küldeni...

    a [freemail] az új felület óta sose volt annyira használható, mint "melegszines" korában. (a szimpla még egész használható lenne, de 1-2 létfontosságú funkcióval épp kevesebb van benne, mint kéne - pl. címzett felajánlása)

    szal ez a 10GB sztem csak szarnak egy pofon, gmail-t se használja ki felhasználók 99%, itt se fogja.

    [és az adatbázis hibákat, meg bejelentkezési hibákat még csak nem is említettem]

    {sorry a kirohanásért, de a [freemail]-ből is pont ugyanaz sül le, mint a T piaci magatartásából, vagy mint az origo lemaradtságából. és ez szerintem roppant elszomorító}

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák