Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz _cHAos_ #11 üzenetére

    Nekem nem működik a link... :(
    Igen a Tesla eddig egy divatcikk volt, de ezt Elon Musk is elismerte a Model 3 bemutatóján, és megköszönte, az eddigi innovátoroknak, hogy lehetővé tették a vásárlásaikkal, hogy létrejöjjön a Model 3. A többi gyár azért óriási előnnyel indul, hiszen vannak gyáraik, saját tőkéjük stb. A Tesla-nak mindent a nulláról kellett kezdenie.

    (#12) Cifu: Én sem hiszek bennük mert összeesküvés elméletek nincsenek. Csak összeesküvések. ;)
    Én úgy vagyok vele, hogy akkor amikor a Marsra tudnánk embert szállítani, és nagy eséllyel haza is tudnánk onnan hozni (élve), 10 éven belül, addig itt a földön pedig a flagship telefonok nem bírnak ki 5 óra kijelzőidőt, ezt nekem ne akarja senki se bemagyarázni, hogy nem tudjuk megoldani.

    Orvosi eszközökkel foglalkozunk ott ugyanez a helyzet. Már régen megvan a tabletta amivel az érelmeszesedéseket 60-70 százalékkal lehetne csökkentetni, csak míg az 40 000-ba kerülne/ fő, addig egy kütyü amit mi eladunk az benne van akár 3 millió forintba is. (és sokszor nem csak egy kell egy betegbe) Innentől kezdve nem kérdés, hogy a büdös életbe nem fog forgalomba kerülni a tabletta.

    Egy Japán haditengerészetet pindurkát sem érdekel az olaj-lobby Én erre nem vennék mérget...

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák