Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    Én nekem első DSLR-gépem(amit még mindig használok) egy Nikon d3100 as 18-105 objektívvel (igen úgyhogy le vagyok írva innentől kezdve ;] )

    Én azt tudom mondani hogy ez a képes meglepetéseket okozni minden gyújtávon, persze ne év fotósa minőségű képekre gondoljatok de egy kezdő középhaladó minőségű képet simán meg lehet lőni ezzel a szettel.
    Nem bántam meg hogy így kezdtem a dolgot, kölcséghatékony megoldás.

    De pl úgytudom nem egy, nem kettő komolyabb haladó fotósnak megvan ez az obi és boldogok vele! lásd Nikon topic.

    Onnantól kedve hogy vannak akik mobiltelefonnal is képesek profi minőségű képeket készíteni,olyanokat melyekre az ember azt mondja hogy hű ez igen, onnantól kezdve nincs értelme a továbbiakban szidni a kitobikat-belépő vázakat mert megvelelő készséggel ezekkel is lehet meglepetéseket elérni.

    Szerintem az állít ki magáról szegénységi bizonyítványt aki lenézi ilyen eszközök használóját..

    Az árukat megérik, mert azért nem egy Nikon 24-70 árán mérik őket ezt se felejtsük!

    A VC től sokat azért ne várjatok általában marketing szöveg, a gyakorlat 1-2 fényérték erősség.

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák