Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz assemble #197 üzenetére

    Az hogy Mac...:) és sokan gerjednek rá. Ájfonokba' is több oldalról bele lehet kötni és arra is gerjednek:D Ámerikai' életérzés :K racionalitáshoz nem sok köze van, lásd benzintemetők. 4-5x annyi fogyasztással vígan elvannak, kevesebbe kerül jóval az üzemanyag cserébe átlagfizetés is jóval magasabb mint itt.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz assemble #197 üzenetére

    a 0,5kg súlykülönbség. Ennyi.

    Amúgy mindig rettentő jókat tudok röhögni az almás cikkek alatt.
    Látszik, hogy lövésük sincs azoknak akik fikáznak.
    1. az apple-s touchpad tényleg annyival jobb (ehhez nagyban hozzá járul az OSX is) egerezni én is csak akkor szoktam ha OFFICE-t vagy hasonlót használok
    2. Most gyúrom 3. éve a MBP-met. az előző notijaim 1,5től kezdtek szét potyogni. (itt is futottam bele hibába - épp a trackpaddal volt baj- de javították gariban 2 hét alatt azóta nincs probléma) ezen a használat se nagyon látszik egyelőre, pedig cipelem gyakran
    3. az aksi tényleg minőségibb
    4. az egész érzet minőségibb, érzed hogy össze van rakva.... de ezt hiába magyarázza az ember ehhez legalább 2-4 hetet használni kell.

    contra:
    - ezek a gépek sem csoda-masinák vannak hasonló problémák vannak/lehetnek mint más gépeknél
    - tényleg rohadt drágák
    - én remélem hogy még 2-3 kibir ezen felül akkor már elmondhatom én is hogy megérte

    Garancia- nem értem hogy lehet HU-ban 1év gari az unióban KÖTELES minden eladó 2 évet adni a legtöbb termékre az IT technikára biztosan!

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz assemble #213 üzenetére

    De azt ne felejtsd el, hogy ez a gép nem a sub-notebookokkal versenyezik, sokkal inkább a Surface Pro a vetélytársa.

    Ez egy tabletes méretekre könnyített és zsugorított PC. Ez bizony így elég újdonság és ezért is drága, meg mert alma.

    A DELL-eknek tényleg jó volt a minősége régen újabban viszont egyre több rosszat hallok róluk. a Supportról meg nincs kérdés. Ezek munka gépek. Az applenál csak a Pro volna van munkára, de szó mi szó valszeg az apple care-el se nyújt olyan supportot mint a dell.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • FefeeX

    veterán

    válasz assemble #209 üzenetére

    Apám ezt a demagóg dumát, az előbb még kisebb is volt a Dell, most meg már másokat kamuzol össze, hogy bizonyítsd a téveszméidet. Pláne, hogy egy teszt, amiben leírják az imádott masinád hátrányait is, marketingbullshit... Hát, eséllyel nevezhetsz az év demagógja címre, maradjunk ennyiben. Azt nem tudom csak eldönteni, hogy azért nyomulsz-e ennyire, mert még magadat is győzködnöd kell az igazságodról... :U

    sad_Vamp: 1 év garancia, 2 év szavatosság, amit tartanak is, ha itthon veszed. Ott már a bizonyítás más tészta, meg kell hozzá a számla is, de az APR-ben általában így is csont nélkül javítanak.

    [ Szerkesztve ]

  • ROBOTER

    addikt

    válasz assemble #213 üzenetére

    Hogy azért legyen egy kis kontraszt (szinte azonos specifikáció):

    XPS M1330: irdatlan drága volt (simán Macbook Pro ársáv), 5-ször volt szervízben az első másfél év alatt (ebből egyszer a táp ment tönkre), az akksija nem csak csökkent kapacitású, hanem egyszerűen használhatatlanná vált kevesebb, mint 3 év alatt. A fejhallgatókimenetet/ledeket burkoló műanyag az első héten leesett. Véletlenszerűen öndiagnosztikát hajt végre (kb. minden harmadik) bekapcsoláskor, ilyenkor 1-2 perc bekapcsolni, a szervíz szerint ez normális. És stb...

    Macbook Pro Mid 2010: nyilván akksi csökken itt is, de még mindig jól használható, tápkábel burkolata szakadt (szigszalag), de: eddig nem volt vele egyéb gond, a képernyője (pedig csak TN) egy osztállyal felette van az akkori, és az összes idei TN-es notebook képernyőnek (ezt szívesen kifejteném egyszer részletesen, mert annyira látványos és kézzel fogható). Oprendszer firssítésekkel néhány dolog javult, de sok lassult.

    [ Szerkesztve ]

  • hszilard666

    veterán

    válasz assemble #218 üzenetére

    Végigolvastam az ámokfutásodat, De nem értem hogy miért nem fogod fel hogy az új xps és ez a masztörpísz nem egy kategória. Sokan panaszkodnak hogy throttlingol az xps, és hangos is. a mökbúknál egy faken venti sincs, kussban is tudsz dolgozni. Viszont azt nem értem hogy az XPS ben ilyen pici kijelzőméret mellet miért kell ekkora felbontás, (a "megcsináltuk faktoron" kívül) gondolom windóz scale kell rendesen :D

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák