Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz cowk #74 üzenetére

    Az árával tényleg van probléma. Ezt nem vitattam eddig sem.
    A kapcsolódó közösséggel alapvetően nincs probléma, inkább az esetleges pár személyes tapasztalat kiterjesztésével egy rendkívül változatos rétegre.
    Az alternatívák ignorálása sem igaz. Egyszerűen van olyan, amiben ez valakinek, valamire jobb, mint bármi más. Te jöttél ide és linkeltél be egy más kategóriába tartozó, más célközösségnek szóló, másra való notebook-ot, mint az örök tudás bajnoka, aki egyben szólt le mindenkit, aki ilyet venne, mondta meg az igazságot, és vállalt álszerénységet, hogy nem is érti, miért van ennyi paraszt. Van egy olyan géped, ami bizonyos tekintetben többet tud. Ezért jobb, NEKED. Mert Neked erre van szükséged, másnak meg másra. Lassan el kéne tudni fogadni, hogy másnak lehet más a preferenciája, és ettől még nem lesz nálad rosszabb ember.

    A fröcsögésedet meg hagyjuk. Egyébként tényleg hibás voltam én is, mert te erőset trollkodtál, én meg felültem a vonatodra. :W

    Kopi31415: "A többi szarjával együtt megint a maximum fizetett hirdetés kategóriába tudom betenni"
    Ezzel a mondattal gyakorlatilag kocsmai szintre hoztad magad, és tényszerű állítások helyett csaptál a legfröcsögősebb flémbe. Az, hogy egy másik posztban, valahol máshol próbáltad visszahozni, amit itt elrontottál, egy másik tészta, ettől még ez megtörtént.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák