Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Brutális eb #728 üzenetére

    "aki a tökéletesen működö dolgokba is beleköt."

    Hát ne haragudj, de egész más elképzeléseink vannak a tökéletes működésről.

    "Simán megy a 720p is bár ekkora képernyőn sok értelme van ám egy youtube videónak 720p-ben."

    Ne zavarjon, hogy nem tud 480p-nél nagyobb felbontást lejátszani a flash plugin /720p-t a youtube kliens lejátssza, de nem a flash, hanem a h264-es streamből/. :D
    (Xoom-on már van lehetőség rá, de ott is diavetítés [link])

    Értelme meg van, mivel a 480p eléggé gyenge minőség ezen a felbontáson, inkább a nagyobbat skálázza lefele és legyen éles a kép, mint a gagyit felfele és homályos katyvasz legyen a végeredmény.

    "Megy a scroll simán egyébként de minek scrollozzak ha elíndítok egy videót."

    :D :D

    "De nincs értelme vitatkozni én demonstráltam,hogy megy működik nem szaggat "

    Itt van a kezemben egy SGS és egy DHD, mindkettőn szaggat, persze nem teljes képernyőn, és nem a lejátszás, hanem közben az egész készülék. Nem arról volt szó, hogy nem tudja lejátszani, hanem arról, hogy ez a lejátszás az egész készülék hardverét felemészti és közben nem sok mindenre képes, pl. a bejövő hívás fogadása is nehézségekbe ütközik.

    [ Szerkesztve ]

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Brutális eb #728 üzenetére

    Én ezeket a szőlő hasonlataidat nem teljesen értem.....ha jól vettem le, neked van egy desireHD-d és arról irkálsz ide, hogy milyen jó. Valóban az egy nagyon jó kis készülék és ennyi....Nem értem mi lenne savanyú, vagy mi a problémád????
    Illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy az általad linkelgetett HD olyan 30-40k-környékével drágább az LG-től. Most akkor mi savanyú kinek???

    Nem arról van szó, összehasonlítás/teszt jelleggel jöhetnek más készülékekről infók/képek/stb. de azért nem kell itt túlzásokba esni, mind2 mellett/ellen is vannak érvek...ennyi.. :R

    Eddie73: ott van a kép alatt: 2500ft

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák