Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz BenHans #45108 üzenetére

    Szia! ;)
    Ugy latom a forumtarsak elsiklottak a valodi kerdesed felett es csak a 120 ezres vetelaron morfondiroznak.
    Mint tudod, htc hasznalo voltam, nagyon szerettem a one-t.
    A g2 alapjaba veve egy joval gyorsabb telefon, es a korabbi allapothoz kepest az akadozasok, laggok is nagyreszt eltuntek.
    Igazabol 2-3 helyen (hivaslista, sms, es nagyon minimalisan a menu scrollozasanal) van meg jelen.
    A kamera nagyon lassu, es elegge idoigenyes jo kepet csinalni vele, mert hajlamos a fatyolozodasra, elmosodottsagra, de a vegeredmeny szerintem ebben a mezonyben az egyik legjobb.
    Az altalad jelzett hibakat megszuntettek.
    Az akkumulator nagyon jo, a kijelzo szep, a bongeszesi elmeny a chrome-mal etalon.
    Jatszani nem jatszok rajta, igy errol nincs infom.
    A keszulek minosege teljesen elfogadhato, nyilvan muanyag, de jobb, minosegibb, mint egy samsung. (nyilvan nem egy htc)

    Igazabol egy jo telefon, de vannak hibai, mint mas telefonoknak is.
    Ami miatt en most ezt a telefont hasznalom, az a romolas, vagyis konnyen, jol lehet rajta tobb fele romot cserelni, van valasztek boven.
    Mondjuk lehet nalatok ez nem lenyeges.
    En kb. ennyit tudok rola elmondani.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák