Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wynsent

    tag

    Megérkezett!

    Az első benyomások pozitívak :C
    ---------------------------------------------

    Kényelmes, nem lötyög, én a recsegő hangot se hallom, amiről szó volt a cikkben. A visszacsévélés nagyon jól működik, nem csapódik vissza a füles, szépen, gyors tempóban visszahúzza. A funkciók sokasága hoz csak zavarba. Tényleg meg kell szokni, hogy mit mivel irányítok. Viselés közben szinte teljesen el lehet felejteni, hogy az ember nyakában van.

    Hangminőség :U
    --------------------

    Nem hangos. Határozottan nem hangos, de kellemes a hangerő. Épületben és az utcán is jól lehet hallani a beszélgetőpartnert és a zenét is. A telefonálás kényelmes vele. A zenehallgatásban szinte semmibe nem lehet belekötni, viszont a mélyek annyira nem jönnek át. Több stílusú zenével is kipróbáltam. A rock nagyon szépen jön rajta, de a mélyebb hangzások által dominált zenékre inkább a G4-hez kapott Quadbeat 3-as headset való.

    Összességében
    ------------------------

    Ha nem adták volna ajándékba a G4-hez, sose vettem volna meg, mert drágább annál, amit tud, viszont még nagyon a használat elején vagyok. Később még, hosszasabb használat után megírom, hogy mik a tapasztalataim. :))

    Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

Új hozzászólás Aktív témák