Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Glenda

    addikt

    válasz troviko #11 üzenetére

    BS.

    Amúgy alapvetően a zárt
    Az iOS is zárt.

    funkciószegény rendszer
    Képeket tudtam a képnézegetőből feltölteni Facebookra, a Messaging appból tudtam Facebookon és Messengeren is kommunikálni, úgy is, hogy közben a beszélgetés SMS-re ment át. A Twitter feedem láttam app nélkül, statust tudtam kitenni (egyformát, több platformra egyszerre akár) ami így kapásból eszembe jut.

    és a Win 8 is egy áldozat lett a mobilos OS oltárán.
    Szerintem az inkább Sinofsky hibája volt. Alapjaiban egy nagyon jó rendszer, csak a marketing lett elszúrva.

    fizetett trollokat uszított volna a fórumokra
    Az a Samsung volt.

    TALÁN pont hogy a fórumon elhangzott véleményekre kellett volna hatalmas hangsúlyt fektetni, és az ott felvetett hibákat, hiányosságokat javítani
    Amint egyet kijavítottak, rögtön jött a helyébe új. Pl a BT fájlküldés után jött a külön hangerő. De lehet a kettő között is volt valami felkapott probléma.

    No meg ne feledjük, hogy az MS a fejlesztőket is szívatta rendesen.
    Ezt első kézből utasítom vissza. Minden vacak appért adtak valamit, csak csinálj bármit is. A most haldokló TechRewards, ex dvlup is ilyen volt, egy csomó Steam gift cardot elhoztam. Az adatlapomon található hardverek nagy részét ilyen-olyan versenyen nyertem. A fejlesztőknek egészen Nadelláig minden a feneke alá volt téve.

    Míg androidon számtalan kiváló böngésző van WP van a hulladék, nulltudású Edge és lényegében ennyi.
    Opera mini. Ráadásul ők is először azzal jöttek, hogy a natív kód miatt nem lehet böngészőt fejleszteni, a WP8 hozta a natív kódot, akkor meg valami más bajuk lett. Chrome nincs, amiért Youtube kliens sincs, Firefox meg azért, mert van nekik most a Windowson kívül komolyabb bajuk is.

    Az MS akkor jár el bölcsen, ha kivégzi a mobilos vonalat, és/vagy belekezd egy teljesen új koncepció megvalósításába.
    Mekkora bölcs dolog lenne, végre, tíz év után sikerült egybegyúrni a platformokat, egy darab Windows van, minimális költséggel életben lehet tartani a rendszert.

    értelmezhető grafikai felülettel
    Androidot akartam venni, de annyira buta és semmitmondó az ikonos megvalósítás, hogy inkább nem. A widgetek meg kb vicc ahogy kinéznek és amennyire használhatóak. A Live Tile egy zseniális dolog.

    from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

Új hozzászólás Aktív témák