Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajxko

    tag

    válasz Sk8erPeter #2760 üzenetére

    Igen, én is valahogy így vagyok vele, hogy vagy az egyik vagy a másik. Ha már az egyiket kialakítom és használom, miért váltanék át a másik felületre? Ráadásul pl. egy kép megnyitásakor felajánlja (felajánlotta) hogy a Fotó alkalmazással csempén, vagy asztalon nyissa meg rendes programmal. Mivel nem szándékozom minden kép megnyitásakor ezt eljátszani, így be is állítottam hogy rendes asztali alkalmazással nyissa meg mindig, mert ott több opció van, ott szoktam meg stb. És ez kb minden fájltípusra igaz.. minek nyitnám meg a csempés felületen?.. Itt dőlt el nálam hogy jöhet a ClassicShell, aztán ne is lássam többet ezeket a csempéket :) Sőt.. visszaraktam a jó öreg RocketDockot is, sőt még 8GadgetPack nevű programmal a minialkalmazásokat is visszavarázsoltam :) Hogy megérte-e átváltanom? Nem tudom, egyelőre nem érzem hogy profitáltam volna belőle - csak a kíváncsiság hajtott, ezért váltottam :D Remélem idővel majd lesz valami pozitívuma is, ha másnem meg még megvan a CloneZilla mentés Win7-ről :D
    És igen, a Win7-et én is még a legelső torrentre kikerült változatnál felraktam a laptopra, és annál azt éreztem, hogy na igen, ez fasza, mennyivel jobb mint az XP. Itt meg.. hát... elmegy.

Új hozzászólás Aktív témák