Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apone33

    őstag

    válasz Viktor81 #7 üzenetére

    Így van, én is ilyen egeret használok már sztem több mint 2 éve, és 100%-ban meg vagyok vele elégedve.

    Play Hard!!!

  • LurkerSheik

    senior tag

    válasz Viktor81 #7 üzenetére

    Nagyon eltalált a performance mouse, en is egy ilyennel elek. Fogasra, kullemre is okes
    .
    Neha en is a combonon egerezek, vagy ágyban... :$ :)
    Ertelmesebb fejlesztesnek tartom szvsz, mint par eve a dpi szamanak noveleset az egekbe.

    [ Szerkesztve ]

    Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

  • .tnm

    addikt

    válasz Viktor81 #7 üzenetére

    nekem kettő performance mx is van, az egyik valóban olyan, mint amilyennek leírod, minden szinte tökéletesen megy, a másik azonban a világos asztallapokon, főleg oldalirányban használhatatlan (teljesen: vagy egy helyben remeg, vagy 2 centis ugrásokkal mozog), combomon, asszem üvegen is és sötét felületeken hibátlan az is, de a világos az kifog rajta. mikor a jobbikban tönkrement a balgomb és elvittem a ph-s logitech javító kollégához (aki ilyenkor rutinból mindkét fő gomb kapcsolóját egyből cseréli...) és ő azt mondta, hogy sajnos az újabb performance MX-ekbe már olcsóbb érzékelőt raknak.
    a gombnyomás vizsgálatról meg annyit, hogy eddig minden logitech egerem abba halt meg (amelyik meghalt), csak amire emlékszem:
    régi BJ69 (mai napig hibátlanul működik, bár a polcon kispados)
    Cordless Clic! Plus Rechargeable (LX700-as szettben volt, ezt is hibátlanul adtam el, de ebből egy csomó időt a polcon töltött, mert vettem a szetthez egy mx1000-es egeret [ami kicsit más árnyalatban mx3000-es szettként futott])
    az MX1000-es-nek középső gombja halt meg, még garin belül, de mivel már nem gyártották, visszakaptam a vételárat
    mx revo-t* vettem belőle, bal gomb meghalt,
    performance mx-et kaptam helyette gariban (ennek is a bal gombja halt meg, ezt javíttattam)
    az LX700-as szettet mx5500-re cseréltem, amiben ugye volt egy másik revo annak is a bal gombja halt meg, még garanciában, mivel 2-3 hétig nem tudták küldeni helyette a váltást, visszakaptam az árát,
    illuminated K800-at vettem belőle és egy használt performance MX-et (ennek az érzékelője a vacak, de a gombjai még egyben vannak)

    húgom gépénél mx3200-as szett volt (azt is használtan vettem), ebben az egér asszem nem halt meg, de durván "lehámlott" (akinek már volt ilyen esete, az tudja miről beszélek), mikor laptopra váltott, akkor ennek a helyébe lett egy m700-as egér (ami pár hónapja lett garanciába javítva - hatás szünet - bal gomb hiba miatt) (megjegyzés: az m700as közel van már a 3. évéhez és még mindig a gyári elemekkel megy és közel 50%-os a töltöttség)

    fateromnál egy mx400-as van (jó öreg), ez is lehámlott már és a középső gombja is full halott (de faterom még nem fedezte fel a többlapos böngészés csodáját így abszolút nem zavarja).

    ha valaki azt kérdezi, hogy miért maradtam a Logitech-nél egér ügyben, akkor a márkahűség mellett (meg amellett, hogy szeretem, ha egy márkából vannak egy gépnek a perifériái és ebben a hangszóró, bill, webkamera erősen köt :) ) az ok egyszerűen az, hogy nincs más gyártónak olyan terméke, ami ennyire tetszene (és wireless). manapság meg ugye a unifying is kis nyomásgyakorlás, hogy maradj márkán belül.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák