Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    Két hónapja nem tudják javítani....

    Ez az úton van a javítás majd egyszer valamikor meglesz ... dolog nekem gyanús lehet csak kedélyeket akarják lehűteni hogy feledésbe merüljön a dolog aztán majd sosem lesz javítás. Valószínű vezárlőhiba ha tudták volna javítani és csak pár sor programhiba már rég kiadták volna a javítást...
    Sokszor hall az ember ilyet fejlesztőktől... aztán roszabb esetben majd 1-2 év után dobhatot ki az egészet a kukába az adatokkal együtt, Roszabb esetben lesz egy ssd ami 20ad olyan gyors lesz mint ráírták de az ugye sehol sincs garantálva hogy ezt 1-2 év után is teljesíti.Erős a gyanúm hogy majd kiatalálják a jogászok hogy a garancia erre miért is nem vonatkozik...

    Sajnos én is ilyet vettem mert a tesztek dícsérték... De két hónapos múlott és már lasabban tölt be pár másodpercel a rendszer mint zsír újan. dehát ennyit érnek a tesztek azt hogy elhasználódás mit okot csak tervezők/gyártók tudják valójában a töbi csak találgatás meg tippelés

    (120GB-s 65Gb adattal és 0,7TB írással mögötte... Reméltem azért egy 4-5 évet kibír nagy teljesítménnyel...

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz fasterware #712 üzenetére

    Nekem kb 10 hónapal az utlosó frissítés után még ilyen: Szóval mondhatni megoldottáka problémár. ha még 3-4 évet kibír énboldog leszek addigra veszek egy másikat.

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák