Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szaszlaci #2767 üzenetére

    Én csak a többek tapasztalatai alapján alkottam véleményt a WD egyes cuccairól. Paradox, de csak WD HDD-im vannak, masinában 3db kék, háttértárnak 2db zöld, és most a piros helyett inkább lilát veszek, mert állítólag a piros is kezd problémás lenni. Szerencsémre eddig egyel sincs problémám, ami a meglévőket illeti. Azt is hozzá kell tenni, hogy többlépcsős a túlfeszvédelem és szünetmentesen lóg minden, gyakorlatilag váratlan áramszünetet semmi nem látott. Ezek mellé időben cserélem őket, 500nap futásidő után mennek pihenőre, adatott tárolni. Lehet hogy a RED is jó lenne nálam ahogy használom, mert arról sok infóm nincs hogy ami már tönkrement másnál, mi után tette azt. De ha ilyenekről egyre több szó esik, akkor azt nem vállalom be 2TB méretnél hogy esetleg eltűnjön. Akkor se ha kint ugyanaz volna meg, mert az adatmentés se lehet állandóan 100%, valami így is úgy is elvész ha a gépben megáll valamelyik. A PURPLE 24órás üzemre, éves szinten 60TB adatforgalomra van tervezve ez nálam elvileg örök életnek kéne lennie mert kb, max 5TB forgalma lesz egész élete során, tehát ezt fel se kéne vennie 5év alatt, ha pedig idő előtt csak úgy megáll az sztem kimeríti a vásárló megtévesztése fogalmát.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák