Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VZT

    tag

    válasz szaszlaci #2719 üzenetére

    Én úgy képzelem, hogy zene indít winyo felpörög pufferel. Két perc után katt pihen. Következő számnál újra olvas, majd két perc után megint katt pihen. ( ha egy szám átlagosan 5 perc )

    Nem tudom, hogy van köze hozzá, de a gépben van bőven ram 2x4GB. Felőlem akár az egész winamp listát pufferelhetné amúgy. :)

    Ez a probléma a kezdetektől fogva idegesített de nem találtam rá akkor semmilyen értelmes magyarázatot. Egy pár embert kérdeztem szerintük direkt ilyen akkor biztos jó. Nem volt megnyugtató, de nem tudtam mást kezdeni vele ( a Sentinel se jelzett hibát ), ezért besöpörtem a szőnyeg alá, egészen mostanáig.

    Javarészt próbáltam a az összes futtatható állományt az SSD-re rakni, hogy értelemszerűen gyorsabb legyen minden. Torrent nem megy, így gyakorlatilag ha épp nem filmet nézek, vagy játszok, akkor mindig megy zene. Az office anyagokat külön pendrive-ra mentem, ehhez sem kell a HDD.

    Utánajárok pontosan hogy miként lehet a beállítást eszközölni, addig pedig marad a figyelemmel követés.
    Köszi az észrevételeket és segítséget.

    mindig más

Új hozzászólás Aktív témák